LODÓWKA LG CENTUM SYSTEM™ USTANAWIA NOWY STANDARD ENERGOOSZCZĘDNOŚCI

LODÓWKA LG CENTUM SYSTEM™ USTANAWIA NOWY STANDARD ENERGOOSZCZĘDNOŚCI

Nowa lodówka wyróżnia się imponującą efektywnością, innowacyjnym wzornictwem oraz trwałością, którą potwierdza wieloletnia gwarancja.

Firma LG Electronics prezentując na targach IFA 2018 nową lodówkę z dolnym zamrażalnikiem po raz kolejny ustanawia nowe standardy. Innowacyjna lodówka z dolnym zamrażalnikiem wyróżnia się na tle konkurencji zarówno największą w branży sprawnością energetyczną, jak i trwałością oraz bogatą gamą funkcji zwiększających wygodę. Jest to też pierwsza lodówka, której sprężarka jest objęta 20-letnią gwarancją. Ze względu na technologię Centum System, lodówka ta stanowi naturalny wybór dla konsumentów poszukujących urządzenia o wysokiej sprawności energetycznej, które przetrwa próbę czasu.
LG Centum Refrigerator Matte Black.jpg
Zalety te wynikają z zastosowania kilku zaawansowanych technologii oraz uwzględnienia potrzeb konsumentów. Sercem lodówki jest sprężarka LG Inverter Linear Compressor, która w porównaniu do konwencjonalnych sprężarek zużywa o 32 energii mniej.* Dzięki sprężarce oraz innym funkcjom pomagającym w oszczędzaniu energii, lodówka z dolnym zamrażalnikiem zalicza się do klasy energetycznej A+++-40%, wyraźnie przewyższając pod tym względem konkurencyjne urządzenia. Oznacza to, że lodówka zużywa o 40 procent mniej energii niż modele o klasie energetycznej A+++  , a tym samym pozwala w łatwy sposób obniżyć rachunki za elektryczność.
Sprężarka Inverter Linear Compressor przyczynia się też do istotnego zwiększenia niezawodności i trwałości. † Rygorystyczne badania produktów wykazały, że lodówka Centum System wyposażona w sprężarkę Inverter Linear Compressor ulega znacznie mniejszemu zużyciu podczas codziennego użytkowania, a ponadto pracuje nawet o 25 procent ciszej.* Na podstawie tych samych badań oszacowano, że trwałość tej sprężarki wynosi około 20 lat i jest znacznie dłuższa niż w przypadku konkurencyjnych urządzeń.
LG Centum Refrigerator.jpg
Firma LG kieruje się filozofią zorientowaną na potrzeby użytkowników i dlatego wewnątrz lodówki z dolnym zamrażalnikiem Centum System zastosowała różnorodne funkcje pomagające utrzymywać świeżość przechowywanej żywności. Funkcja Linear Cooling™ utrzymuje wahania temperatury w granicach ±0,5˚C, natomiast szuflady Fresh Balancer i Fresh Converter pozwalają na łatwe kontrolowanie wilgotności i temperatury, aby uzyskać idealne warunki do przechowywania różnych produktów spożywczych. ‡ Ponadto, funkcja DoorCooling+™ nawiewa zimne powietrze z górnej części chłodziarki, dzięki czemu zapewnia równomierną temperaturę, także w trudno dostępnych miejscach, takich jak kosz w drzwiach. Lodówka zwraca na siebie uwagę nie tylko ze względu na zaawansowane rozwiązania techniczne. Przyciąga wzrok eleganckim wzornictwem, a zwłaszcza połączeniem czarnego matowego wykończenia oraz stali nierdzewnej. Wyjątkową estetykę urządzenia podkreślają subtelne akcenty, takie jak gładki metalowy panel dotykowy z przodu oraz metalowe wnętrze.

Firma LG długo pracowała nad lodówką z dolnym zamrażalnikiem, która ustanowi nowe standardy zarówno pod względem energooszczędności i trwałości, jak i wzornictwa, a zwieńczeniem tych wysiłków jest nowa lodówka z dolnym zamrażalnikiem Centum System. Urządzenie to pomoże umocnić firmie LG pozycję wieloletniego lidera na rynku lodówek Premium.”

Song Dae-hyun, prezes działu Home Appliance & Air Solution firmy LG Electronics

Odwiedzający targi IFA 2018 w dniach od 31 sierpnia do 5 września będą mogli osobiście zobaczyć lodówkę z dolnym zamrażalnikiem oraz inne innowacyjne urządzenia AGD prezentowane na stanowisku firmy LG w hali 18 Targów Berlińskich.

* W porównaniu do lodówki z konwencjonalną sprężarką tłokową LG. Na podstawie wykonanych przez VDE pomiarów zużycia energii i poziomu hałasu dla lodówek LGE model GBB530NSCXE oraz GBB530NSQWB.
† Badania wykonano zgodnie z wewnętrzną procedurą przyspieszonego zużycia, odpowiadającą 20-letniej eksploatacji. Wyniki na podstawie badań laboratoryjnych symulujących przyspieszone zużycie w prawidłowych warunkach użytkowania. Szacowana żywotność nie stanowi żadnej podstawy do roszczeń gwarancyjnych.
‡ Średnia amplituda wahań temperatury w komorze na świeże produkty spożywcze. Na podstawie badań fluktuacji temperatury w lodówce LGE model B607S wykonanych przez laboratorium UL zgodnie z metodą pomiaru opracowaną przez LG.

Załączniki

Pobierz wszystkie

LODÓWKA LG CENTUM SYSTEM™ USTANAWIA NOWY STANDARD ENERGOOSZCZĘDNOŚCI.docx

docx | 48,3 KB

Pobierz
LG Centum Refrigerator Stainless Steel.jpg

grafika | 1,08 MB

Pobierz
LG Centum Refrigerator.jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
LG Centum Refrigerator 02.jpg

grafika | 1010 KB

Pobierz
LG Centum Refrigerator Matte Black.jpg

grafika | 914 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.